• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!»

«Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!»

2018-03-12

/Files/photogallery/1079/P80313-105757.jpg

9 березня 2018 року виповнюється 204 роки від дня народження всесвітньо відомого українського поета та прозаїка Тараса Григоровича Шевченка.

В рамках тижня пам’яті «Вічні скарби душі» у Великоскельовському НВК було проведено низку заходів, які спрямовані на виховання патріотизму у підростаючого покоління на творах Шевченка-поета і Шевченка-художника, пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості, патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ, Батьківщину.

Шкільним бібліотекарем Швець Л.П. та сільським бібліотекарем Скринько Н.І було проведено виховний захід «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!». Учні прочитала чимало поезій Тараса Шевченка. Серед них: "Заповіт", "Утоплена", "Думи мої, думи мої" та інші . Крім того, на заході розповідали цікаві факти з життя поета, а також згадали про його художній талант.

На уроках української мови вчителі провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами Тараса Григоровича Шевченка.

Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi