День пам'яті та примирення 2018!

2018-05-08

/Files/photogallery/1087/FB_IMG_1526274457268.jpg

День пам'яті та примирення — урочистий день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини.

Згідно Наказу Президента України відзначення Дня пам'яті та примирення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

Відповідно, у нашій школі проведено низку заходів:


єдиний урок 5 травня, на якому класні керівники ознайомили учнів із фактами Великої Вітчизняної війни, важливими переламними подіями в її історії, прикладами мужності й героїзму українських воїнів, видатними особистостями періоду 1941 – 1945 рр..

У шкільній бібліотеці проведені виховні години для учнів 5-9 -х класів нашої школи. На яких хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять загиблих героїв, які пішли на фронт і не повернулись додому.

Конкурс малюнків «Пам’ятаємо, Перемагаємо».

8 травня учні нашої школи взяли участь у районних військово- патріотичних змаганнях з нагоди Дня памяті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в с. Микільському. Хореографічний колектив «Антарес» прийняв участь у концертній програмі до Дня пам’яті та примирення у с.Микільську.

9 травня відбувся урочистий мітинг, покладання квітів до

пам’ятника воїнам односельцям , які загинули під час Другої світової війни. Під час даного заходу було присутньо багато гостей та мешканців села.

Також активну участь учні нашої школи приймали у концертній програмі «Розквітай, переможна весно!», яку підготували працівники сільського будинку культури разом з вчителями.

Метою проведених заходів є гідне вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, шанобливого ставлення до старшого покоління

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi